نکاتی که عکاسان هنگام عکاسی کودک باید رعایت کند

یکی از مهم ترین نکاتی که می توان در عکاسی از کودکان اشاره نمود این است که عکاسی کودک با عکاسی بزرگ سالان متفاوت است چون در عکاسی کودک با حوصله بیشتری باید عکاسی نمود

چند نکته کلیدی برای عکاس خوب شدن

یک عکاس خوب یک ویژگی مهم دارد و آن این است که در تمامی عکس های خود تکنیک های مهم عکاسی را اجرا می کند. و اصول کلی عکاسی را بخوبی می شناسد.

آتلیه عکاسی کودک

این سوال ذهن بسیاری از پدر و مادرها را به خود مشغول کرده است.در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با خدمات مورد ارائه این آتیله ها آشنا کنیم. با توجه به تخصصی بودن این نوع آتیله ها نسبت به عکاسی های معمولی، ...

نکات مهم برای کسب مهارت در عکاسی

عکاسی دنیای بزرگ و پیچیده ای دارد و باید آزمون و خطای بسیاری انجام داد . از این رو در اینجا سعی کردیم برخی از نکات مهم عکاسی را بیان کنیم .

هنر عکاسی خوب

عکاسی و ثبت تصاویر و لحظات، جزء هنر و مهارت‌هایی محسوب می‌شود که هر کسی نمی‌تواند بلیت ورود به آن را برنده شود و باید علاوه بر ذوق و سلیقه هنر ورود به عرصه را نیز دارا باشد.

عکاسی حرفه ای

حتما شما هم مثل خیلی‌ها، یک دوربین حرفه‌ای دارین ولی نمیتونین ازش به خوبی استفاده کنین. یا شاید هم به این موضوع فکر میکنین که یک دوربین تهیه کنین و وارد دنیای پیچیده عکاسی حرفه ای بشین.حتما این سوال رو بارها از خودتون پرسیدین که از کجا و چگونه عکاسی را شروع کنیم ؟ برای پیدا کردن جواب این سوال، با این مقاله همراه من باشید:

عکاسی از کودکان

وقتی از کودکان عکاسی می کنید ممکن است یک کودک همان لحظات اول شخصیت درخشان خود را آشکار کند، ژست های زیادی از خون نشان دهد و به طور کلی عاشق دوربین باشد.در این مقاله به چند نکته ی ساده اما مهم اشاره می میکنیم تا بتوانید بهترین تصاویر را از این کوچولوهای شیرین ثبت کنید.

بهترین روش عکاسی از کودک

همانطور که میدانید همیشه عکاسی از کودکان و اینکه به او بگویید به سبک خاصی ژست و حالت بگیرد بسیار سخت و دشوار است. و مستلزم صرف زمان زیاد و داشتن صبر و پشتکار قابل توجهی می باشد.

آتلیه تخصصی کودک

یکی از بهترین سوژه های عکاسی همیشه بچه ها می توانند باشند. هر عکاس خوش ذوقی برای عکس گرفتن از کودکان بسیار مشتاق و علاقه مند می باشند. عکاس از کودکان همیشه همراه با ماجراجویی و کلی حس و حال خوب می باشد

آتلیه عکاسی از نوزادان

یکی از شیرین ترین تجربیات زندگی، عکاسی از نوزادان بخصوص در روز های اول زندگی است . البته این کار بسیار حساس و ظریف است و باید به نکات زیادی توجه کرد که ما سعی کردیم برخی از مهم ترین آنها را در اینجا بیان کنیم.

آتلیه عکاسی بارداری

در اینجا مجموعه عکاسی آتلیه سارا درصدد است اطلاعاتی را به شما در مورد زمان عکاسی در دوران بارداری. ضروری است که در زمان مراجعه به آتلیه عکاسی لازم است بدانید که مرحله به مرحله عکاسی بارداری ، نوزاد و کودک چطور پیش خواهد رفت .

آتلیه کودک

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه از کودکتان عکس بگیرید این سوال ذهن بسیاری از پدر و مادرها را به خود مشغول کرده است.در این مقاله ما قصد داریم  تا شما را با خدمات مورد ارائه این آتیله ها آشنا کنیم.

هنر عکاسی

اولین مرحله در یک عکاسی حرفه ای قاب بندی یک منظره از طبیعت است . حتی اگر قصد عکس برداری از یک شخص را نیز دارید پیدا کردن یک پس زمینه مناسب از زاویه دورین بسیار مهم و تأثیر گذار است .

عکاسی بارداری

لحظات شیرین بارداری برای مادران لحظات بسیار شیرین و تکرار نشدنی می باشد مطمئنا هر مادری دوست دارد این لحظات را با عکس های یادگاری ثبت نماید تا هر زمان این احساس را هر لحظه احساس نماید.

آتلیه عکاسی سارا

اولین مرحله در یک عکاسی حرفه ای قاب بندی یک منظره از طبیعت است . حتی اگر قصد عکس برداری از یک شخص را نیز دارید پیدا کردن یک پس زمینه مناسب از زاویه دورین بسیار مهم و تأثیر گذار است .

آتلیه عکاسی نوزادی

پدر و مادر شدن شیرین ترین تجربه زندگی است. تجربه ای که باعث تغییر در ادامه مسیر زندگی هر آدمی میشه. بسیاری از والدین تمایل دارند تا از نوزادشون عکس های یادگاری داشته باشند. بهترین زمان مناسب برای این نوع عکاسی، بین روز سوم تولد تا چهارده روزگی نوزاد است و تنها در این ایام است که حال و هوای نوزاد تازه متولد شده را می شود عکاسی کرد.

آتلیه عکاسی

می توان گفت عکاسی هنر ثبت لحظه هایی که شاید هیچگاه دیگر تکرار نشوند است. عکاسی زمینه های مختلفی دارد و یک عکاس می تواند در چندین زمینه فعالیت کند در اصطلاح عمومی به کسی که عکس برداری می کند و شغل آن عکاسی است عکاس می گویند.

عکاسی از نوزادان

یک نوزاد تازه متولد شده که بسیار زیبا، دوست داشتنی و ظریف است، هدیه بی نظیر خداوند به خانواده شماست. حتما دوست دارید که از لحظه اول تولدش را ثبت کنید و این کاملا طبیعی است. عکاسی نوزاد کار بسیار دشوار و حساسی است که با هدف ثبت بهترین و ناب ترین لحظات نوزادی دلبند شما انجام می شود.

تکنیک های عکاسی پرتره با استفاده از نور محیط در شب

نور محیط یکی از بهترین و ارزان ترین ابزارهای عکاسی است. اگر بتوانید تکنیک های استفاده از آن را یاد بگیرید هر از گرفتن تصاویر پرتره خوب باز نمیمانید

ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group